Набір груп по курсам мають обмеження по числу слухачів, в зв'язку з цим рекомендуємо проводити попередній запис у відповідного інспектора або подати заявку на участь в групі.
Провести попередній запис або отримати консультацію Ви можете за телефонами або через форму зворотного зв'язку. Відповідь Ви отримаєте на вказану Вами електронну адресу.Загальний список документів для оформлення, що підлягають перевірці та зберігання
Всі документи, з яких потрібні копії, на момент оформлення повинні надаватися разом з оригіналом.

 

Пред'являються

Залишаються на зберігання в ОМТЦ

 1

Заява про прийом на курси з печаткою про оплату *

Оригінал

 2

Особиста картка слухача (Форма ADF-17) *

Оригінал

 3

Паспорт моряка

Копія

 4

Рабочий диплом

Копія

 5

Підтвердження до робочого диплому

Копія

 6

Сертифікат, що підлягає заміні

Оригінал

 7

Фотографія 3 × 4

уточнювати

 
* - бланк надається


Залежно від специфіки курсу, може знадобитися пред'явлення додаткових документів, наприклад:

  • При оформленні на курс «Спеціаліст по швидкісним чергових шлюпок» додатково необхідно надати сертифікат про закінчення курсів «Управління рятувальними засобами», «Техніка особистого виживання».
  • При оформленні на курс «Ресурси управління містком» додатково необхідно надати сертифікат про закінчення курсів «Радіолокаційна навігація (рівень експлуатації)» / «Радіолокаційна навігація (рівень управління)».
  • При оформленні на курс «Управління вантажними і баластними операціями» додатково необхідно надати сертифікат про закінчення курсів Спеціалізованої підготовки для роботи на танкерах.

 


 

Shadow
Slider