Система динамічного позиціонування - це система, яка автоматично контролює судно для утримання його позиції і курсу виключно за допомогою активного використання суднових рушіїв. Для управління судном, оснащеним системою динамічного позиціонування, необхідно отримання сертифікатів.

Наш центр акредитований The Nautical Institute для підготовки операторів DP.Заняття проводяться в спеціально обладнаних аудиторіях і на симуляторі повномасштабного навігаційного містка. Підготовка оператороров систем динамічного позиціонування судна (DPO), у відповідності зі схемою NI, проводиться в 4-е етапи:

 • Dynamic Positioning Induction course (DPI) - тривалість п'ять днів (Пн-Пт) проводиться щотижня. Початок занять о 10.00 аудиторія 108. Бажано мати ноутбук з 10 Гбайт вільного місця для установки навчальних програм.
  По закінченню курсів слухачі отримують сертифікат ОМТЦ про закінчення курсу DPI і Dynamic Positioning Watchkeeping Log Book of the Nautical Institute. 
 • Ознайомчий курс на борту судна з класом DP тривалість мінімум 30 діб, реєструється проходження практики в логбуке за підписом капітана. 
 • Dynamic Positioning Simulator course (DPA) - тривалість п'ять днів (Пн-Пт). Початок занять о 10.00 аудиторія 108. Заняття проводяться на повномасштабному тренажері містка судна (ауд.113), обладнаним реальною системою динамічного позиціонування DP2.
  По закінченню курсів слухачі отримують сертифікат ОМТЦ про закінчення курсу DPА і проводиться запис в логбуке.
 • Практика "Dynamic Positioning Watchkeeping" на борту судна тривалість 6 місяців. Проходження практики реєструється в логбуке за підписом капітана. По закінченню практики капітан в логбуке дає висновок про придатність кандидата нести самостійну вахту на борту DP судна.
  При положетельном укладанні кандитат висилає в NI логбук з супровідним листом для оформлення сертифіката "The Dynamic Positioning Operators Certificate".
  Єдине обмеження за часом підготовки- часовий період, з моменту отримання логбука і до отримання сертифіката ДПО, повинен бути не більше 5-ти років, в іншому випадку доведеться повторити навчання з курсу DPA.
Shadow
Slider