Про компанію
"Одеський Морський Тренажерний Центр"

 Приватний вищий навчальний заклад «Інститут післядипломної освіти« Одеський морський тренажерний центр »(ОМТЦ) був заснований 17 березня 1998 року.
Процес навчання в ОМТЦ проводиться відповідно до міжнародних і національних вимог з наданням слухачам всіх необхідних морських документів.
Система якості освіти ОМТЦ була розроблена і впроваджена в 1999 р., Яка була представлена, сертифікована і схвалена класифікаційним товариством Det Norske Veritas (DNV) відповідно до правил і вимог для морських тренажерних центрів. DNV на постійній основі проводить повторний аудит діяльноcті ОМТЦ. Система якості ОМТЦ відповідає вимогам ISO 9001: 2015 і підтверджується сертифікатами якості, отриманими від імені компанії Bureau Veritas Ukraine в 2018 р.

 До теперішнього часу ОМТЦ має високий авторитет і широко відомий на міжнародному рівні. Центр оснащений сучасним обладнанням від провідних виробників світу, що спеціалізуються на оснащенні типових і спеціалізованих судів. Багато з них є нашими партнерами і надають нам спеціально розроблені симулятори для навчання, що дозволяють в необхідній мірі моделювати практично всі ситуації, максимально наближені до реальних завдань, при експлуатації останніх на судні. Всі наявні тренажери проходять періодичну модернізацію, розширюються функціональні можливості за рахунок придбання нового додаткового обладнання та програмного забеспечення.  Заняття проводяться в спеціально обладнаних аудиторіях по схваленим і затвердженими програмами відповідно до специфіки проведеного курсу.


 

 

Shadow
Slider